Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 sfaturi pentru ingrijirea tenului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:22 pm

vezi pe internet un catalog www.yves-rocher.ro
la prima comanda primesti un set de genti portocalii.
daca inscrii altepersoane apoi , primesti si tu cadouri


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:26 pm

Ok. O sa ma uit sa vad daca este avantajos.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:28 pm

am fostsfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 9926
ne omoara claudia


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:30 pm

Eu cred ca de fapt mi-ai dat sfaturi pentru ingrijire, ca mi-ai spus de unde pot lua produse.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 06, 2010 11:56 am

vreau sa mi recomandati si mie o crema buna de fata.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 07, 2010 12:39 am

depinde de tipul de ten pe care il ai.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 07, 2010 9:18 am

ai dreptate irina.depinde de ten.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 20, 2010 9:04 am

Eu sunt din pacate mai ghinionista sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 872728 am tenul foarte gras si ca sa fie tacamul complet am si o "nenorocita" de acnee cu care ma lupt de ceva timp. Eu sunt adepta cremelor dermatocosmetice/naturale si impotriva celor vandute in sistemul MLM (gen Avon, Oriflame, Metropolitan etc)
Va recomand tuturor ca in momentul cand achizitionati un produs cosmetic sa aruncati un ochi si la ingrediente (unele dintre ele sunt foarte nocive pentru sanatatea noastra)


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 20, 2010 12:12 pm

si baiatul meu are o acnee. tu ce folosesti oana acuma?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 21, 2010 1:17 am

folosesc la recomandarea medicului dermatolog brevoxyl - seara deoarece este fotosensibil si skinoren - dimineata....deci e de preferat si folosirea unuei creme cu SPF.
au inceput sa apara rezultatele mult asteptate insa mi-au ramas cateva pete, in ciuda faptului ca am evitat sa sparg cosurile.

foarte bun e si zyneritul, insa nu mult timp deoarece fata se va invata cu el si nu vor mai aparea rezultate.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 21, 2010 7:05 am

ok.am inteles.merci


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Iun 26, 2010 9:54 pm

voi folisiti creme pentru riduri?daca da care vi s-au parut cele mei bune?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Iun 27, 2010 6:28 am

abia acum folosesc una. sa vedem ce rezultate voi avea.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 17, 2010 4:29 am

pentru riduri e foarte buna crema de la eucerin si fiolele. sunt putin mai scumpe dar merita


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Oct 17, 2010 4:46 am

ai folosit tu dya?


Sus In jos
Continut sponsorizat




sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sfaturi pentru ingrijirea tenului   sfaturi pentru ingrijirea tenului - Pagina 2 I_icon_minitime



Sus In jos
 

sfaturi pentru ingrijirea tenului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Frumusete & Moda :: Ingrijirea corecta a tenului-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente