Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeMar Apr 20, 2010 12:59 am

Pentru postarea pozelor puteti folosi mai multe site-uri:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Dupa ce salvati pozele in album copiati codul IMG Code.

In Photobucket sau
Webshot exista optiunea de redimensionare a fotografiilor.

In webshots.com

Sunt mai
multe dimensiuni la care se pot redimensiona pozele.
Se alege
dimensiunea optima de 600 de pixeli si se copiaza linkul din dreptul
tag-ului post in a forum

[b]Sau puteti incarca fotografiile direct din Pc-ul dumneavoastra.

Iata aici pasii:

Pasul 1

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pasul 2

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Pasul 3

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:46 am

cat ma chinuiam ... nu mai imi merge programul cu care puneam eu poze!a incercat miha sa ma ajute dar nu am reusit sa imi fac cont ca nu am gasit unde iar acum....mura in gura!!!!multumesc clau!!! :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:19 am

aaa...da, iata explicatiile! eu nu folosesc aceasta metoda...mi se incarcac greu! sau asa mi se pare mie!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 8:56 am

pai nu stiai asa elena? tot clau m a invatat si pe mine.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeJoi Iun 24, 2010 10:46 am

nuu ..eu aveam un link dar nu mai pot sa mai incarc cu el ...cred ca s-a terminat gratuitatea slime


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeDum Aug 15, 2010 1:36 am

merci clau :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeDum Aug 15, 2010 1:56 am

merci clau!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 4:16 pm

eu cand dau click pe gazduieste o imagine mi se deschide doar imageshack ... si am doar browse si apoi host it.... altceva nu mai apare :-pc:


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 8:31 am

apoi dupa ce se incarca poza dai browse si apoi in stanga ai acolo codurile pentru forum


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 5:47 am

pai dau pe browse..si apoi daca dau pe host it ma duce pe imageshack


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeLun Sept 06, 2010 10:58 am

UFFFFFFFF....MA TOT CHINUI SI EU...CU ACEEASI PROBLEMA...ASA APARE SI LA MINE!

am incercat ceva nou[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vad ca nu a aparut...deci iar nui -binee!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeLun Sept 06, 2010 11:21 am

micurica ,vezi ca faci dublu-post si nu ai voie!Ti-am lipit 3 mesaje..Daca vrei sa mai scrii ceva dupa ce postezi, dai editare si scrii in continuare.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeLun Sept 06, 2010 10:36 pm

ce atenta esti laura super


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeMar Sept 07, 2010 7:43 am

nu va faceti probleme am inteles.[img][/img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitimeMier Sept 15, 2010 7:12 am

multumesc nicole!apar cand nu va asteptati :amour17:


Sus In jos
Continut sponsorizat




Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum _
MesajSubiect: Re: Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum   Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum I_icon_minitime



Sus In jos
 

Informatii utile pentru postarea fotografiilor pe forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Regulile forumului-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente