Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 reguli de baza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Aug 04, 2010 9:11 am

ok. merci. poti trimite prin posta cu plata ramburs?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Aug 04, 2010 3:12 pm

la ce pret este pasta de la forever?am schimbat si noi pasta pentru ca nu-mi placeau dintii lui Darius ...nici nu ziceai ca ii spalam ...acum parca incepe sa se cunoasca dar mai am de munca .... reguli de baza - Pagina 3 872728


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Aug 05, 2010 2:37 am

Si noi avem problemute la spalat dinisorii...mai mult dureaza pana ne clatim decat cat ne spalam, nu stiu ce sa fac cu e ii este greata de la pasta de dinti... reguli de baza - Pagina 3 872728


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 06, 2010 7:55 am

cumpara din asta speciala pt copii cu fructe.daca vad iti cumpar eu si iti trimit.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 07, 2010 4:03 pm

si noi tot cu fructe avem .... si una in trei culori si ne spalam ba cu una ba cu cealalta si vad ca este innebunit dupa aia de fructe ...uita sa scuipe reguli de baza - Pagina 3 532131


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 07, 2010 10:30 pm

asa elena felicitari


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 24, 2010 8:53 am

nicoletadina a scris:
ok. merci. poti trimite prin posta cu plata ramburs?
Da, o pot trimite.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 24, 2010 8:54 am

elena_florescu a scris:
la ce pret este pasta de la forever?am schimbat si noi pasta pentru ca nu-mi placeau dintii lui Darius ...nici nu ziceai ca ii spalam ...acum parca incepe sa se cunoasca dar mai am de munca .... reguli de baza - Pagina 3 872728
27,5 lei


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 24, 2010 9:46 am

Multumesc Nico de sfat..am sa cumpar una
reguli de baza - Pagina 3 57902


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Aug 24, 2010 10:47 am

imi pare rau ca abia am pus pachet si tu nu ai zis nimic. cu prima ocazia iti trimit una ale. :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Noi 06, 2010 11:44 am

ale mami de irina te rog sa modifici campul "despre noi"
zana_ale te rog sa nu mai faci dublu post si sa citesti regulamentul. e interzis sa ai la semnatura link catre site/blog/forum fara acordul administratorului sau al moderatorilor


Sus In jos
Continut sponsorizat




reguli de baza - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: reguli de baza   reguli de baza - Pagina 3 I_icon_minitime



Sus In jos
 

reguli de baza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Frumusete & Moda :: Ingrijirea dintilor-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente