Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Amenajari interioare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 1:05 pm

Cum ati amenaja dormitorul,bucataria, camera copilului? Ce sfaturi dati? Puteti veni si cu poze.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeVin Feb 12, 2010 10:16 am

Amenajari interioare Hqdsc00433ujeu am pictat peretii in camera fetitei mele Amenajari interioare Icon_biggrin


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeVin Feb 12, 2010 10:17 am

Amenajari interioare Dsc00410


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeVin Feb 12, 2010 10:20 am

Sa-mi spuneti ce parere aveti,va rog.Am avut mai multe picturi in camera dar am renuntat la ele si am ramas doar la una pentru ca mi se pareau prea incarcati peretii.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeLun Feb 15, 2010 10:34 am

frumos! noi inca nu am amenajat camera dariei, dar ne gandeam si noi sa pictam un perete. am vazut la cineva toata camera, dar era cam apasator... te urmareau personajele de peste tot. dar un perete ar merge. tu ai pictat? dupa un sablon?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeLun Feb 15, 2010 11:08 pm

foarte frumos este peretele , anarebeca.mi-ar place si mie un desen pe perete


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMar Feb 16, 2010 2:52 am

da,eu am pictat in camera,dar nu dupa sablon.dupa cum se vede este foarte mare desenul,si sincera sa fiu nu am vazut cum sunt sabloanele astea dupa care pictezi :roll: .eu am desenat din carticelele fetitei.ce i-a placut ei aia i-am facut :D .


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMar Feb 16, 2010 3:04 am

va mai arat un desen.inca nu este terminat.a vrut nepotelul meu sa-l termine,dupa cum se vede si in poza :D Amenajari interioare Dsc00568pe


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 1:10 pm

Noi avem o mobila culoarea lemnului cu albastru iar manerele dulapurilor sunt facute din scoici, pe perete sunt lipite cateva animalute , si o perdea cu desene , normal


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 12:59 pm

pai......anarebeca , daca este facut de tine desenul, inseamna ca tu ai mare talent la desen.felicitari!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeVin Feb 19, 2010 10:11 am

multumesc frumos. :flower:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 2:44 am

tot esti din buc o sa te iau si la mine sa mi desenezi. :-sup:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 6:19 am

cu mare placere :e3:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 7:45 am

Eu prefer ceva simplu atat pentru dormitoare cat si in bucatarie,prea incarcat si copilaresc nu se merita deoarece copilul trebuie invatat de mic sa fie mai independent!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 12:58 pm

dar o camera cu desene mi ar place pt copilul meu. este alta adm in aceea camera cu desene te simti altfel.eu cand eram mica am avut in camera un tapet cu peisaje din desene animate BAMBI. si acum dupa atatia ani imi amintesc cu placere.


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMar Feb 23, 2010 3:04 am

Dragele mele in curand vom avea un sponsor ce se ocupa cu astfel de picturi pe pereti pozele le veti gasi aici http://www.loredana.nadrag.ro/gallery/index.php?fID=3 daca aveti intrebari sau vreti informatii sau comenzi nu ezitati sa ma contactati.Picturile sunt incredibile. Merita vazut si chiar comandat


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMar Feb 23, 2010 8:31 am

:-sup:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeSam Mar 06, 2010 1:09 pm

eu am lipite d-alea gumate pe pereti si pe sifonier
la vara vreau sa dau jos tapetul,sa izolez cu polistiren si poate sa schimb culorile
avem garsoniera si sa mers foarte mult pe albastru si portocaliu


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeSam Mar 06, 2010 2:26 pm

Asa imi place sa fie camera fetitei mele sunt innebunita dupa culoarea roz Amenajari interioare 339cs3431 nu imi place sa fie cu desene pe pereti daca e ii pun eu tablouri :-bot:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:27 am

Hmmmm,cine nu si-ar dori asa


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 7:42 am

aveam de gand sai pictez pereti ,dar sia pictat ea cu cariocii Amenajari interioare 220247


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 9:10 am

Poi dar te-a scutit sa mai muncesti sau sa platesti
Eu vreau sa dau tot tapetul jos,si vreau sa imi pun perdea in sub jaluzea


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 7:24 am

sunt foarte frumoase picturile pe pereti, daca as avea un copilas cred ca i-as face si eu


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 10:05 am

Poi copilasii se fac foarte usor Rahela si se fac si cu placere Amenajari interioare 220247


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 11:32 am

o sa ma apuc de treaba , atunci Amenajari interioare 220247


Sus In jos
Continut sponsorizat




Amenajari interioare _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare I_icon_minitime



Sus In jos
 

Amenajari interioare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Casa si gradina :: Amenajari interioare/exterioare-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente