Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Amenajari interioare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 9:51 pm

Poi da Rahela
Ce poate fi mai frumos? Amenajari interioare - Pagina 2 124364


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 12:49 am

Eu nu pot sa-i amenajez camera fetitei mele, ca este prea mica si doarme in aceeasi camera cu noi. I-am pus in jurul patutului tot felul de papitoaie, i-am lipit pe usa personaje din desene animate [gumate],pe tavan i-am pus stelute, luna, soare, comete, OZN-uri, de diferite marimi si toate sunt fosforescente. Nu-i place sa doarma cu veioza aprinsa si cand stingem becurile sa ne culcam lumineaza tot tavanul asa de frumos de-mi place si mie dar ei...
Amenajari interioare - Pagina 2 220247
Cand se va face un pic mai mare o mut in camera cealalta, si deja am planuri pentru camera ei. Oricum abia zugravisem inainte de nastrea ei.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:30 am

Noi stam toti in aceasi camera ca una avem,dar am impopotonat-o cum am putut Amenajari interioare - Pagina 2 220247


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 10:02 am

mie imi plac vazele si o sa mi cumpar cateva din acelea mari sa le pun pe la colturile camerei.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Apr 04, 2010 2:53 pm

si mie imi plac foarte mult si am vazut si flori artificiale asa mari superbe


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 3:32 am

si eu.imi place foarea soarelui foarte mult-


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 12:51 am

noi trebuie sa amenajam camera dariei. e roz cu piersica, 2 pereti cu 2. nu prea vreau sa ii cumpar pat de copil, pentru ca e camera mica si mai avem in plan un bebe, asa ca am hotarat sa ii iau canapea extensibila la nivelul solului, sa nu cada. probabil ca va avea si un dulap deocamdata. cand mai creste ii cumpar birou. oricum, are cort si vrea tati sa ii cumpere si o casuta mica din plastic.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 12:59 am

ce frumos! fetita mea e micuta, deocamdata doarme in patut ,cu noi in camera.cand va mai creste ii amenajez camera cealalta.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 2:50 am

si daria mia doarme inca in patut, dar trebuie sa ii facem camera. si pat inalt mi-e teama sa ii pun..


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 3:09 am

da asa este.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 4:28 am

e foarte frumos patutul


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 10, 2010 10:57 pm

frumos intradevar. Amenajari interioare - Pagina 2 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 6:24 am

Buna fetele!Eu am navigat pe net si mi-am luat inima in dinti!Am facut intai in creion schitele apoi cu tempera si aracet am adaugat culorile ...Lui Darius i-a placut foarte mult...I-am pictat un tir,un elicopter si o barcuta(cam nereusita).Pe parcurs sper sa mai adaug cate ceva Amenajari interioare - Pagina 2 124364 Felicitari tuturor!!!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 6:53 am

elena ne arati si noua poze cu ce a iesit ?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 7:26 am

elena pui si o poza?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 5:21 am

sper sa nu radeti de mine Amenajari interioare - Pagina 2 804986

Amenajari interioare - Pagina 2 15qxid5


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 5:22 am

si tiruletul Amenajari interioare - Pagina 2 824183

Amenajari interioare - Pagina 2 2nuog1g


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 5:23 am

sper sa va placa ....


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 6:13 am

cum sa radem elena de tine Amenajari interioare - Pagina 2 487758
mie i-ti spun sincer chiar i-mi place
brvo ca ai incercat si uite ca ti-a si reusit Amenajari interioare - Pagina 2 124364


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 6:25 am

super elena. dar numai posta mesaj dupa mesaj iubita. Amenajari interioare - Pagina 2 124364


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 6:49 am

Ce frumos a iesit!Eu la mama am facut o zana dar a iesit cam tremurata si cand a renovat a acoperit-o:((


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 6:57 am

si la tine nu ai desene?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 7:07 am

La mine e varuit peste tot in casa in diferite tonuri de albastru.Mai bine zis de bleo.Se asorteaza totul de la baie la bucatarie.Imi place culoarea bleo si in casa a iesit frumos!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 8:34 am

super culoare. placuta dupa mine. Amenajari interioare - Pagina 2 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:15 am

E relaxanta,am geamuri foarte mari si cand intra soarele ai impresia ca plutesti pe un norisor!


Sus In jos
Continut sponsorizat




Amenajari interioare - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 2 I_icon_minitime



Sus In jos
 

Amenajari interioare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Casa si gradina :: Amenajari interioare/exterioare-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente