Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Amenajari interioare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 11:12 am

foarte tare, elena. vezi?... copii nostri se potrivesc pana si la nume. Amenajari interioare - Pagina 3 532131


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 1:50 am

super stefi Amenajari interioare - Pagina 3 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 3:48 am

Da irina ai dreptate!
Va multumesc pentru incurajari si sa stiti ca nu voi mai posta mesaj dupa mesaj ... Am gresit ... Nu am citit regulamentul cap coada!!Imi cer scuze!!!! Amenajari interioare - Pagina 3 319307 Amenajari interioare - Pagina 3 319307 Amenajari interioare - Pagina 3 319307 Amenajari interioare - Pagina 3 319307 Ma bucur ca v-au placut desenele ...Eu o sa imi mai pictez peretii si voi veni cu poze Amenajari interioare - Pagina 3 124364


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 3:54 am

fetele numai veniti cu poze aici.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 2:06 pm

pun si eu doua poze care le-am gasit salvate prin calculator!cred ca mi-au placut si mie slime

Amenajari interioare - Pagina 3 140gu

Uploaded with ImageShack.us

Amenajari interioare - Pagina 3 420design20living1

Uploaded with ImageShack.us


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 10:05 pm

sau asa arata la tine elena si esti modesta?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 10:34 pm

oricum ar fi, sunt foarte frumoase. mi-ar place si mie sa arate asa casa mea


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 3:35 am

cine n ar vrea Amenajari interioare - Pagina 3 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 14, 2010 3:06 am

si eu as vrea va dati seama dar nu sunt facute la mine acasa ...


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 14, 2010 3:32 am

buna...frumos tot ce postati...ma bucur nespus ca va place ....eu urmez cursuriile unei scoli specializate in design si amenajari interioare...imi place enorm...poate pe viitor va pot ajuta cu sugesti...imi place sa fac din nimik ceva adorabil si mi-a iesit pentru ca sunt incapatanata.Amenajari interioare - Pagina 3 0810020950 e un palmier facut de mine pentru prima dataAmenajari interioare - Pagina 3 08100209502 stateam cu chirie cu sotul si i-am cerut voie proprietarei...Amenajari interioare - Pagina 3 0801301629 asta e la mama acasa,am spart peretii si singurica am facut tot...se vede mult mai bine real.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 14, 2010 3:50 am

felicitari Darius!imi place ... si ma bucur ca iti valorifici talentul ...putini mai fac asta!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 14, 2010 5:29 am

superb darius chiar ai talent :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Iul 14, 2010 5:34 am

asa e flori!cred ca toti ne nastem cu un talent ...important e sa il descoperim ... cel putin asa cred eu...


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Aug 01, 2010 11:12 pm

super de frumos. bafta


Sus In jos
Continut sponsorizat




Amenajari interioare - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: Amenajari interioare   Amenajari interioare - Pagina 3 I_icon_minitime



Sus In jos
 

Amenajari interioare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Casa si gradina :: Amenajari interioare/exterioare-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente