Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeVin Feb 12, 2010 12:06 pm

deci eu ma mandresc cu flori de apartament.



sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina 1floare

le-am avut asta vara in balcon

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Capsuni

cactusi primiti prin posta de la admina Simona de pe happy family
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Cactussimona2


o stea de craciun

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Flori1


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeLun Feb 15, 2010 10:35 am

prima floare imi place mult mult. am si eu cateva. le voi face pozici sa vi le arat.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Feb 17, 2010 1:11 pm

Mie din pacate nu imi plac florile foarte mult, doar s ale admir :(


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 12:51 pm

prima poza imi place si mie foarte mult, imi plac si capsunelele.eu nu mai am poze cu florile pe care le aveam in balcon.o sa pozez niste flori pe care le am acum sa le pun


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeVin Feb 19, 2010 10:15 am

[url]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Immagine092[/url]



sunt ''bolnava''dupa flori. :flower:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeVin Feb 19, 2010 10:46 am

este foarte frumoasa!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeVin Feb 19, 2010 12:01 pm

[url]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Img1877o[/url]


ce spuneti? va place floarea mea? :flower:


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeVin Feb 19, 2010 1:58 pm

Vaii mor de ele,de amandoua,sunt superbe.Pacat ca la mine in apartament nu tin toate florile..mor,daor craciunita ce mia mai ramas sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina 268514


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeVin Feb 19, 2010 2:05 pm

sa stii ca nici la mine nu prea tin pt ca este cam intuneric in casa. am mai avut 4 ghivece cu plante de decor care nu facea florii dar mie imi placeau la nebunie. mi am cumparat si bonsai crezand ca rezista. dar nu pt ca ii trebuie multe lumina.mai am un cyclame dar cred ca si ea este pe duca.as vrea sa am toata casa plina de plante. :flower:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 12:39 am

[url]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Img1897g[/url]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 12:43 am

[url]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Img1898s[/url][url]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Img1899n[/url]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 12:45 am

astea sunt toate florile mele acum pe timp de iarna.
dar cum vine primavara vreau sa mi cumpar muscate.
sper ca va plac.sunt cam putine :flower:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 4:43 am

mie toate florile care mi-au ami ramas nu sunt inflorite :-((


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 2:42 am

imi plac mai mult florile care nu fac florii ca decor sunt super.daca ati vedea de frumoase sunt.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 7:48 am

Eu am multe flori dar iarna le duc la mama ca e mai cald.am pastrat doar o aloe si a degrat saraca.In rest am multe violete de parma de toate felurile si culorile si sunt fericita ca anul asta nu am pierdut nici una.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeLun Feb 22, 2010 8:32 am

ce frumoase sunt violetele.doar pe timp de vara am.iarna le pierd mereu pe toate. :-((


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeLun Feb 22, 2010 12:57 pm

Anul asta am avut trei cu flori batute care au inflorit incontinuu,chiar si acum cand e frig ea are flori,mor de dragul lor!E o minune ca de obicei....,dar acum au rezistat


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Feb 24, 2010 12:22 am

ieri mi am luat o zambila.[url]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina Img1902s[/url]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Feb 24, 2010 5:01 am

eu vreau o floare cu frunzele in forma de fluture dar nu siu cum se numeste am vazut-o la cineva care nu stie ce e si nu are pui:((


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Feb 24, 2010 5:08 am

pai fai o poza. ca nu stiu despre ce floare vb sincer.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Feb 24, 2010 7:29 am

ca zambila mare
am cumparat si eu o zambila ,dar e micuta


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Feb 24, 2010 8:27 am

nu poat sa fac poza ce e in vitrina unui magazin


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeSam Feb 27, 2010 7:04 am

si ce daca. nu zice nimeni nimica chiar poti sa ceri voie daca vrei. azi mi am cump si 2 primule.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeJoi Mar 11, 2010 7:40 am

buna mamici ,momentan nu prea am flori dar am de gand sa mi procur de la prietene si o sa vin si eu cu poze...


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 1:22 pm

eu am primit un trandafir in ghiveci de 8 martie dar s-a cam palit


Sus In jos
Continut sponsorizat




sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina I_icon_minitime



Sus In jos
 

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Casa si gradina :: Ingrijirea florilor-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente