Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:59 am

azi mi am cumparat o muscata. maine revin cu poze.


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Mar 22, 2010 5:39 am

la mine in apartament nu rezista...de accea vreau sa ma mut la casa....acolo sa pot avea atat in casa cat si in curte si gradina...peste tot sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 26, 2010 6:59 am

azi am cumparat o zambila.miroase asa de frumos.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 26, 2010 11:47 am

Am si eu cateva flori frumoase. Mi-as mai lua dar nu prea am loc unde sa le tin.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 26, 2010 12:40 pm

eu le am in balcon la geam


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mar 26, 2010 1:14 pm

Si eu tot in balcon le tin dar nu am balconul prea mara.Am multe care infloresc. Sa le vezi... sunt minunate!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 11:47 pm

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 Img2014gsa faci poze si sa le vedem. eu ieri mi am cump o craciunita.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 12:11 am

Am si eu dar e mai mica. O sa fac poze dar nu stiu daca reusesc sa le trimit ca mie nu-mi merge sa trimit poze. Sper sa reusesc pana la urma.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 7:32 am

te ajut eu.
si eu am fost invatata de admin.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 11:46 am

este foarte frumos craciunelul, plin de boboace


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 8:31 am

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 Img2049jda. acum numai sa mi reziste.
si o poza cu zambila mea draguta. care are floare si un pui mic deja inflorit.



Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 10:49 pm

este frumoasa.si zambilele au si un miros foarte frumos.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 10:53 pm

da zambilele sunt superbe.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 10:55 pm

si mie imi plac. am avut si eu in ghiveci, dar s-au ofilit si le-am dus la tara sa le puna in pamant


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:42 am

sunt superbe florile sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 797964
eu nu prea am rabdare cu ele


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 11:43 am

eu daca as putea mi as cumapra 100 nu 1. dar nu prea tin .


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 03, 2010 7:06 am

daca stai la curte,sunt bune


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 03, 2010 7:34 am

stau la bloc.dar imi plac florile.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Apr 04, 2010 6:00 am

si eu tot la bloc, am si eu cateva si imi plac foarte mult


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 3:30 am

astept sa vina cadura sa mi pot cumpara mai multe.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 10:26 am

si eu la fel, din iarna nu am mai iesit cu multe


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 10:47 am

eu nici nu prea am avut. acum vine vara si o sa mi cumpar.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:23 pm

Una singura am pierdut iarna asta, dar mai ''adun'' eu.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 06, 2010 8:07 am

eu mai vreau zambile. miros asa de frumos si nu prea trebuiesc ingrijite.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 10, 2010 6:22 am

sa vedeti acum la simfonie ce flori. numai una si una...


Sus In jos
Continut sponsorizat




sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 2 I_icon_minitime



Sus In jos
 

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Casa si gradina :: Ingrijirea florilor-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente