Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 10, 2010 10:55 pm

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 Img2082l]sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 Img2082l[/url]o sa pun o poza cu floricica mea. am dat o in balcon si si a deschis aproape totii bobocei.o frumusete.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 1:40 am

ai dreptate, este o frumusete de floare. imi place foarte mult


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 2:49 am

in casa nu a deschis un boboc. cum am dat o in balcon sau deschis. sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 797964


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 17, 2010 7:53 am

seamana cu craciunelul


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 18, 2010 7:48 am

este foarte frumoasa floarea.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Apr 26, 2010 12:40 pm

are sora mea un palmier frumos foc. am vrajit-o sa mi-l dea mie. a zis ca se mai gandeste. sper sa mi-l dea sa vi-l arat.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 27, 2010 8:57 am

si sora ema are in curte 4 palmieri super. vin cu poze.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 27, 2010 11:56 am

asteptam, nico. palmierul de la sora mea este de ghiveci. se tine in casa.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Apr 28, 2010 11:08 am

ea ii are in curte. sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 01, 2010 1:21 pm

vai nico ce frumos a inflorit...a mea face doar cate 2 flori...cred ca o scot si eu pe terasa la aer.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 02, 2010 1:19 am

este superba inflorita.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 07, 2010 7:44 am

poate din nevoia de a avea grija........balconasul meu e plin de flori..iar diminetile sunt mai frumoase cand imi sorb cafeluta..............lucruri care par simte si inseamna atat de mult.......


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 08, 2010 3:54 am

pui si poze?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 08, 2010 11:28 am

cred ca e foarte frumos balconasul tau,ioana! sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 797964


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 09, 2010 12:39 am

fetelor nu aveti florii? sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 804986


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 14, 2010 2:58 am

Am foarte multe flori,astea sunt de anul trecut.Sper sa va placa
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 Ipxr8j
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 Fp5qb4
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 207umxd
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 Jrbbm0
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 103zwir
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 140lpw0


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 14, 2010 3:08 am

sunt foarte frumoase florile tale. daca as sta si eu le curte, mi-as face o gradina mare, mare cu flori. dar cum eu stau la bloc... nu am decat cateva.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 14, 2010 4:15 am

foarte frumoase florile


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 7:00 am

frumoase florile pe care le aveti fetelor sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 797964


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:31 am

flori tu nu ai florii?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 12:23 pm

super florile voastre fetelor :amour17:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:06 pm

ralu nici tu nu ai florii?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 7:04 am

ba da nico am
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 4joxmo
sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 T54w82
cand vor inflori cele din gradina voi face o poza sa vi le arat


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 7:25 am

super atunci. ai gradina plina


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 7:37 am

am cateva flori in gradina
cu siguranta va voi arata cateva poze nico sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 124364


Sus In jos
Continut sponsorizat




sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 _
MesajSubiect: Re: sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina   sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina - Pagina 3 I_icon_minitime



Sus In jos
 

sa ne mandrim cu florile pe care le avem in apartament sau in gradina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Casa si gradina :: Ingrijirea florilor-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente