Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 retete de slabit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mar 27, 2010 11:58 pm

AndreeaRodica
ne spui si noua dieta ta?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Mar 28, 2010 1:25 am

Si eu astept retete bune care dau rezultate


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 7:06 am

sunt foarte pofticioasa. nu stiu cum o sa tin iar diete.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:53 pm

si eu sunt pofticioasa, nu atat la manacare, cat la dulciuri


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 11:43 am

mie imi spui de dulciurii. retete de slabit - Pagina 2 34139


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Mar 31, 2010 11:46 am

si tu mananci dulciuri?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 12:59 am

Dulciurile sunt cele mei periculoase. Si eu as manca tot timpul numai dulciuri. V-am promis ca astazi ma cantaresc si va spun cat am mai slabit. Ei bine... luna asta am slabit 4 kg.Nu-i mult dar nici putin.Eu sunt multumita.Era mai bine daca nu slabeam deloc?... NU. Incep sa-mi recapat increderea in mine. Mai am 3 kg si ajung cum eram inainte sa raman insarcinata. Sper ca in Aprilie scap de ele.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 9:15 pm

cum slabesti? spune te roggggggg.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Apr 02, 2010 10:42 am

Am mai spus. Nu mai mananc dupa ora 18, fara dulciuri, fara paine, fara prajeli,mese cat mai simple.Niciodata nu se mananca carne prajita +cartofi prajiti+tot felul de salate complicate. De regula se mananca mai putin si mai des, decat mult si rar. Apa cat mai multa, ceaiuri neindulcite. Mancaruri mananci de toate dar mai putin cantitativ.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Apr 02, 2010 11:16 am

o zi de a dat sa mi scri si mie aici.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Apr 02, 2010 11:18 am

Nu am inteles ce ai vrut sa-mi scrii.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Apr 03, 2010 10:31 pm

o zi de a ta de( slabit). adica ce mananci tu o zi.oricare ar fi ea.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Apr 04, 2010 12:43 pm

Orice am, dar tin cont de regulile cara le-am spus. EX:Dimineata[ora 08] 2 oua fierte sau branza ''fagaras'' sau pateu, cafea daca bei sau ceai. La pranz[ora 11-12] mananc mancare[ex:doua sarmale sau mamaliga cu smantana sau ciorba, sau carne fripta, peste]. La ora 14-15 o gustare [ex:salata orientala sau salata de vinete].La cina [sa nu depaseasca ora 18] fructe sau legume sau lactate[ceva mai usor]. Eu nu m-am abatut decat de doua ori. Odata am mancat la ora 19 si odata am mancat un pic de coliva la pomana unui bunic. Mi-a parut rau... Totul este sa nu mananci mult, de aceea poti manca atatea feluri de mancare. Bafta si sa ma tii la curent.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 3:35 am

fara paine, fara dulciuri. nu stiu cum o sa tin.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:39 am

Asa ziceam si eu. Egreu la inceput, dar te obisnuiesti. Daca iti doresti cu tot sufletul...


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:51 am

normal ca imi doresc. dar cum gatesc mai mereu pt ai mei. retete de slabit - Pagina 2 268514


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 8:55 am

Eee... frumusetea cere sacrificii.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 10:33 am

eu am incercat si fara paine si tot degeaba


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:15 pm

Pai nu doar fara paine. Sunt mai multe reguli. Citeste mai sus.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Apr 05, 2010 12:26 pm

am citit


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 06, 2010 8:10 am

vreau sa dau jos. dar numai pot fetelor.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 06, 2010 9:47 am

Daca ai ambitie vei reusi. Si rabdare multa.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Apr 06, 2010 10:00 am

numai am nici unele acuma.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Apr 07, 2010 10:32 pm

nico sa ne tii la curent cu, cura ta de slabire.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Apr 08, 2010 1:04 am

cozonacul intra? tocmai mi-am luat o felie! retete de slabit - Pagina 2 220247
pricum, de luni ma apuc si eu de slabit! o sa tin un jurnal aici, pentru incurajari si idei din partea voastra!


Sus In jos
Continut sponsorizat




retete de slabit - Pagina 2 _
MesajSubiect: Re: retete de slabit   retete de slabit - Pagina 2 I_icon_minitime



Sus In jos
 

retete de slabit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: D'ale bucatariei :: Gospodinele forumiste-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente