Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 8:29 am

Aici puteti posta toate nelamuririle,sugestiile voastre si informatii de care aveti nevoie in legatura cu forumul. ☀




Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Feb 18, 2010 3:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMier Feb 10, 2010 9:07 am

haideti sa gasim rankuri pe placul nostru.....ce ziceti? sa venim fiecare cu propuneri :cheers:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeVin Feb 12, 2010 8:17 am

da..e o idee mari ...o sa ma gandesc la ceva :[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeLun Feb 15, 2010 12:39 pm

nu are nimeni nici o idee pentru rankuri???????


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMar Feb 16, 2010 6:55 am

am vazut ca au aparut la cateva mamici...cu mamica pufulete...sau ceva de genul


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMar Feb 16, 2010 7:02 am

Fetele rankurile vor aparea de la 100 de mesaje in sus,se claseaza asa: Mami Pufulete,Mami Prichindel,Mami Junior,Mami Senior si SuperMami


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMar Feb 16, 2010 12:26 pm

imi plac rangurile :-bd:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:37 pm

daca din greseala am dat dublu clik sau inreg 2 mesaje. de ce dupa nu le mai pot sterge?


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:39 pm

Pentru ca nu ai acces in a sterge mesaje.E stric pentru admin!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:40 pm

ok.dar am inteles ca nu este bine a posta 2 mesaje unul dupa altul.o sa fiu mai atenta data viitoare. :-SS


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:46 pm

Doua mesaje la fel nu! Spune-mi unde le-ai postat?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:47 pm

pai nu sunt la fel.
la rochii de mireasa.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:49 pm

Cum sa ne imbracam in tendintele 2010.
ce pers stresanta sunt.
daca totii ar face ca mine!!!!!!! ~X(


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeSam Feb 20, 2010 2:13 pm

Doamne nico nu esti deloc stresanta.Daca ai fi fost nu ti-as mai fi raspuns. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 6:22 am

mai vin cu o intrebare.
de ce daca am oprit urmarirea acestui sub eu primesc in continuare mesaje.
depinde la jocuri. am oprit. si daca joc din nou,daca dupa mine posteaza altcineva iar primesc mesaje si numai vreauuuuuuuuuu.un sfat te rog.


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 6:24 am

Pai primesti probabil din cauza ca inca joci,si tot ce are legatura cu tine primesti. Nu stiu ce sa spun.Eu nu am acces la contul de utilizator.Adica eu nustiu cum vede utilizatorul site-ul


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 10:06 am

nicoletadina a scris:
mai vin cu o intrebare.
de ce daca am oprit urmarirea acestui sub eu primesc in continuare mesaje.
depinde la jocuri. am oprit. si daca joc din nou,daca dupa mine posteaza altcineva iar primesc mesaje si numai vreauuuuuuuuuu.un sfat te rog.

merge sa selectezi tu sa nu mai primesti mesajele....iti spun eu pasii

intrii in profilul tau,apare sus in bara cu acasa,portal......

apoi mergi la preferinte si la'' Anunta-ma intotdeauna de raspunsurile primite : selectezi butonul NU
pt cateva zile cat se actualizeaza din server se poate sa mai primesti dar apoi o sa scapi de ele,stiu cat sunt de stresante,se umple inbox-ul de mesaje

multa bafta si sa ne spui daca ai reusit


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 11:04 am

Multumesc mari.Eu nu vad site-ul din profilul utilizatorului,si daia nu am stiut ce sa i spun


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 11:06 am

ba da il vezi........si al tau e la fel ca la toti ;) intra sa vezi sus la profil :h3:


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 11:30 am

Nu ma refer la altceva.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeDum Feb 21, 2010 11:36 am

stiu la panou te refereai dar unele setari si le poate face utilizatorul singur ;)


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeLun Feb 22, 2010 9:44 am

Concurs ChicShop NU SE VAD POZELE POSTATE?
cand vezi mesaje de la mine cred ca iti vine sa ''fugi'' :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMar Feb 23, 2010 11:23 am

la conc cu votare 3 pers imi spun ca au vot dar imi cf acelasi nr de vot.
imi poti spune cum se voteaza? odata pe zi?
odata pe conc? ca nu inteleg!

:k :


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMar Feb 23, 2010 12:08 pm

nicoletadina a scris:
Concurs ChicShop NU SE VAD POZELE POSTATE?
cand vezi mesaje de la mine cred ca iti vine sa ''fugi'' :k :



Pozele se vad,dacaa i rabdare sa se incarce toata pagina.Asta nu tine de mine,tine de browserul fiecaruia


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitimeMar Feb 23, 2010 12:08 pm

nicoletadina a scris:
la conc cu votare 3 pers imi spun ca au vot dar imi cf acelasi nr de vot.
imi poti spune cum se voteaza? odata pe zi?
odata pe conc? ca nu inteleg!

:k :

Da se voteaza odata pe ip si odata pe concurs.


Sus In jos
Continut sponsorizat




Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri I_icon_minitime



Sus In jos
 

Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Regulile forumului-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente