Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:40 am

eu am aici la mine la scara o gramada de mamici care nu prea stau bine cu bugetu si accepta orice, chiar si mai pt bune pe care i le dau pt la joaca


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:42 am

eu am o groza care nu imi mai plac mie, de ale mele. sunt bune, dar nu le mai prefer!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:48 am

pai si de adulti nu conteaza de toate felurile, mai nasol va fii ca sa vedem cum facem cu plata, pentru ca nu stiu daca celui care va trimite ii va convenii sa plateasca , ar fii ideeal daca nui convine si e mult sa gasim o modalitate care sa plateasca cel care primeste...eu am o vecina langa mine carei dau detoate, pentru ca avea un frate la tara care ii murise sotia si acuma a murit si el...si au lasat in urma 7 copii de la 2 ani pana la 22...si mereu le dau...de aceea mam gandit ca af fii o idee buna [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:18 am

pai, daca tot vrei sa faci un bine, il faci pana la capat! platim tot noi, cei care trimitem coletul.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:21 am

asa este bine ai zis miha


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:23 am

asa este da mam gandit sa nu para deplasat...va pup si mersi ca sunteti deacord cu propunerea mea [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:25 am

si ar trebuie sa vorbesti si de cealalta poveste.


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:31 am

Fetelor sieu sunt de acord,dar nam inteles faza cu platitu.... ce sa plateasca ele ? banii pentru colet sau ce anume? SIncer eu una nu as lua bani chiar daca nu sunt nici eu intr-o situatie stralucita,dar as trimite cu drag din hainutele alessiei care nici macar nu a apucat sa poarte.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:31 am

bine feteor atunci demaram situatia? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:33 am

DA roxi putem sa trecem topicul la mica publicitate si denumit Doneaza si primeste ceva de gen nu? ca v0rba mihaekei sau a ta numai stiu putem face schimb si intre noi


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 7:39 am

ok asa ramane la mica publicitate...ma bucur ca va placut ideea si va urez tuturor spor la treaba [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 8:26 am

daca poti sa ajuti de ce nu


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:50 am

foarte buna ideea voastra fetele.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 11:55 am

gata acum gasiti acest subiect pe mica publicitate [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
va astept acolo


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 9:48 pm

ok,merci


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 2:56 am

imi mai vine in cap un concurs da tre sa ma gandesc bine la premiu...CUPLUL IDEAL daca na mai fost cumva...as vrea sa vad poze unde sunteti impreuna cu sotul sau prietenul..poze belea!...da ma gandesc la premiu si revin cu ideea...sa mi ziceti daca va incanta ideea mea!va pupic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 3:10 am

super oxy! imi place tare mult ideea ta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 3:13 am

ma bucur si premiul va fii unul pentru casa evident daca e cuplu [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 3:15 am

atunci asteptam concursul [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 4:09 am

super roxy dar parerea mea este sa l programez mai incolo acest concurs prin septembrie. acum nu stiu cate vom participa.deja incep co. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si eu luna iulie nu sunt cu voi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 4:14 am

da mai vedem mai ma gandesc acum am 2 si tre sa fiu atenta asa ca nu acum in niciun caz...da vedem...va pup [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 4:25 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si eu pe tine


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:31 am

pupici si de la mine Roxy si Nico [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

scuze de [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 9:48 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si eu pe clau. ce zici facem conc propus de roxy prin septembrie?


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitimeMar Iul 06, 2010 10:42 am

Fetelor voi decideti ce si cum...daca voi vreti eu sunt de acord cu ce ziceti voi


Sus In jos
Continut sponsorizat




Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 7 I_icon_minitime



Sus In jos
 

Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Regulile forumului-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente