Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Oct 13, 2010 2:04 pm

este foarte frumos asa cum este acum [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:22 pm

si mie imi place...felicitari [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Oct 20, 2010 8:47 am

clau cum pun pozele acuma
nu clik numai merge si nu stiu altfelllllllllllllllll


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Oct 20, 2010 10:36 am

iubita in momentul cand aveti pozele...codul pozelor... dati CTRL+V am scris si ;la off topic...


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Oct 21, 2010 10:39 pm

cred ca n am retinut atunci pupici


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeSam Noi 06, 2010 11:54 am

fetelor am si eu o rugaminte la voi. va rog sa incercati sa nu mai postati mesaje scurte gen "asa e", "ai dreptate" etc. incercati sa dezvoltati cat mai mult. sa ne ajutam cu sfaturi si idei pupici


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Noi 12, 2010 3:21 am

asa o sa facem acuma


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Feb 04, 2011 1:41 am

ar fi frumos sa nu mai fie atat politie pe acest forum si sa ne simtim bine toate.Adica sa nu mai fim atentioanate mereu cum sa ne exprimam sau chiar jignite indirect.Poate mi se pare mie dar aceasta dia moderator are prea mult "exces de zel".Pe acest forum intram sa ne simtim bine,sa ne relaxam ,nu sa ne certam mereu si sa ne aratam care e ma tare.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitimeJoi Feb 10, 2011 8:19 am

Laura te rog sa nu aduci jigniri la adresa mea. Nu sunt o oarecare sa imi spui aceasta dia.
mesajele nu sunt admise acesta fiind un forum de discutii. toate aceste atentionari le fac deoarece Clau imi permite si asta e sarcina mea. Sa ma asigur de buna functionare a forumului.


Sus In jos
Continut sponsorizat




Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 10 I_icon_minitime



Sus In jos
 

Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Regulile forumului-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente