Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Mai 10, 2010 2:22 pm

Fetelor am adaugat o bara noua in profluri in curand o veti avea toate,se numeste "respectarea regulilor".CIne va respecta regulile va avea 100% iar cine nu va scadea.
Scaderea in bara se va face astfel:
1 avertisment public sau privat de la admin sau moderator scaderea cu 25% a reputatiei
2 avertismente publice sau private de la admin sau moderator scaderea cu 50%a reputatiei
3 avertismente publice sau private de la admin sau moderator scaderea cu 75% a reputatiei implicit scaderea totala a reputatiei care duce la banarea contului!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 11, 2010 12:24 am

super super admin


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 11:33 am

am si eu o problema,nu mai primesc notificarile pe email la subiecte....am intrat in profil si este activat....ma poate ajuta cineva? plecaciune


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 12:00 pm

Nani mai activeaza-le odata ca forumul a devenit domeniu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 8:33 pm

aseara am activat,cand am trimis mesajul,si dejeaba,acum dimineata nu am primit nimic.... :-cry:


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Mai 31, 2010 10:22 pm

sa sti ca nici eu de vreo 3-4 zile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:08 am

si eu tot asa poate un pic mai mult...eu ma gandeam ca nu se mai posteaza...e aiurea sa intrii tot timpul si sa cauti singur daca sa mai scris ceva....


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:38 am

o fi vreo problema [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeLun Iun 14, 2010 11:20 pm

nici eu nu primesc de ceva timp instiintare. o fi ceva de la setari?
sugestie: deoarece forumul se numeste ,,universul copiilor'', propun ca mamicile sa fie ceva mai active si pe acolo. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 5:04 am

oooffff....instiintarile astea ma enerveaza rau de tot....nu primesc nimic de cateva saptamani,si de fiecare data trebuie sa intru eu sa caut,de multe ori uit pe unde am intrat si am lasat comentarii,e aiurea rau.... ~X(


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 6:48 am

nici eu numai primesc.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 7:15 am

nici eu nu mai primesc[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 7:47 am

deci sa inteleg ca nu este de la noi oana


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 11:15 am

nu este de la noi,nici eu nu mai premesc. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 15, 2010 9:52 pm

intr un fel imi pare bine ca ma umpleam de mesaj dar acuma........ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 18, 2010 2:18 am

la mine nu se vede semnatura...ce sa fac? trebuie sa setez eu ceva? sau nu avem voie sa atasam semnaturi?


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 18, 2010 2:27 am

ba da mihaela ai voie semnatura cum sa nu numai sa nu fie reclama....dami-o mie ca tio pun eu


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 18, 2010 2:30 am

nu e reclama.


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 18, 2010 2:33 am

nici eu nu mai primesc de ceva timp instiintarile!dar ,deja m-am obisnuit!si asa se umplea inbox si trebuiau sterse! :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 18, 2010 4:47 am

ieri nu am putut intra.imi intra mereu link cu mircea badea. de ce oare stie cineva?


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Iun 18, 2010 12:25 pm

nu stiu nico ca mia zis si cata cine stie o fi fost vreun spam ceva...o fi iar printre noi vreun "binevoitor"


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 22, 2010 6:18 am

buna va rog sa ma ajutati si pe mine nu stiu cum sa pun fotografiea la vedere pentru concursul pentru fetite..va pup


Sus In jos
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 22, 2010 7:27 am

Iubita uite ai aici un tutorial cum sa pui poze [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:31 am

am si eu o propunere. ma gandeam la o chestie
ce ar fi sa facem si o tema unde sa scriem de hainute care neau ramas mici, poate le vrea cineva sau poate stim pe cineva caruia iar prinde bine niste lucrusoare, sau poate facem schimb chiar intre noi...nu stiu ,ce ziceti? mam gandit prost?


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Iun 29, 2010 6:34 am

Mie mi se pare o idee buna...si au am o multime de hainute care nu-i mai sunt bune Irinei [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Sus In jos
Continut sponsorizat




Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 _
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri   Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri - Pagina 6 I_icon_minitime



Sus In jos
 

Sugestii pentru admin,informatii,nelamuriri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Regulile forumului-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente