Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Bine ati venit pe Universul Copiilor
Va invitam sa va inregistrati cu noi pentru a fi alaturi de noi de mamici si de lumea copiilor!
Universul Copiilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit!!
 
AcasaAcasa  SiteSite  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 tratamente contra caderii parului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 2:01 am

eu am sa le incerc, desi am parul gras...sper sa nu fac vreo prostioara tratamente contra caderii parului - Pagina 4 478654

sigur Ale, te anunt daca merita sau nu sa le incerci tratamente contra caderii parului - Pagina 4 581104 tratamente contra caderii parului - Pagina 4 581104 tratamente contra caderii parului - Pagina 4 581104 tratamente contra caderii parului - Pagina 4 581104


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:34 am

eu zis sa nu incerci iti vei ingrasa si mai rau parul oana :-SS


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 5:49 am

da`Nico tratamente contra caderii parului - Pagina 4 811370 ma gandesc si eu la asta...insa am inteles ca uleiul de ricin e foarte bun la par...ti-l mai regenereaza un pic...si eu si asa am parul subtire si fragil tratamente contra caderii parului - Pagina 4 581104
vedem ce o iesi tratamente contra caderii parului - Pagina 4 857354


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 5:55 am

succes oana!!! :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 9:54 pm

incearca atunci si vezi. bafta :k :


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 12:13 am

dar cu gaz a incercat cineva??? cunosc pe cineva care cauta gaz(doar ca el nu se gaseste) si am inteles ca iti intareste firul de par ... oare asa sa fie sau a ras de mine???? lol!


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:30 am

nu a ras elena asa este. dar numai ca, cam miroase si.............


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Power Grow Comb Perie laser ptr. cresterea parului-80 RON   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Oct 10, 2010 5:19 am

Power Grow Comb Perie laser ptr. cresterea parului.

Power Grow Comb opreşte căderea părului şi produce unul nou si sanatos!Peria laser Power Grow Comb Reprezinta un tratament cu vibratii si laser avand efect triplu de accelerare a cresterii parului.
Parul o dată purtat cu mândrie ai renunţat la speranţa de recuperare vreodată?
Nu renunţati, pentru că acum vine cea mai de vârf tehnologie de crestere a părului direct la dumneavoastră acasă.
Aceasta descoperire a fost dovedita a produce cresterea parului intr-un mod niciodată văzut în trecut.
Este cunoscuta deja eficienta tratamentului profesional cu laser pentru cresterea parului, problema fiind insa costurile prea ridicate ale acestuia.
Peria laser Power Grow Comb inglobeaza aceasta tehnologie folosita de catre NASA, folosind 3 tratamente foarte eficiente pentru fortarea si accelerarea cresterii parului.
Peria laser Power Grow Comb cu efect triplu de accelerare a cresterii parului:
- Terapia usoara (la doua lungimi de unda diferite)
- Tratamentul laser
- Vibratii biostimulante.
Este bine că a fost proclamata cea mai recenta descoperire, deoarece promovează, de fapt, apariţia de noi foliculi pilosi de crestere a parului!
Cu doar 10 minute pe zi de utilizare a periei Power Grow Comb parul tau va creste si va deveni tot mai des si mai sanatos tratand si prevenind calvitia parului.
Power Grow Comb este combinatia de lumină de nivel scăzut şi terapie cu laser, astfel încât energia este livrată la foliculul pilos, creşterea circulaţie la nivelul scalpului. Acest lucru provoacă o stimulare şi revitalizare a foliculilor individuale latente şi o revenire generală de creştere a părului.
Este potrivit si ca tratament pentru intarirea firelor de par si oprirea caderii lor.
Nu va mai trebui sa dai toti banii pe tratamente la saloane cosmetice mult prea scumpe! Este mai eficient decat alte produse care folosesc doar tehnologia laser si este special creat pentru a-l folosi acasa.
Power Grow Comb este ca o clinica de păr în palmă. Este o versiune miniaturizata, dar la fel de eficientă a unităţilor laser profesionale care costa mii de dolari.
Tehnologia a fost dezvoltată de NASA şi rezultatele de la studiile din Japonia, Finlanda, Europa de Vest şi Statele Unite s-au dovedit eficace.
Informatii AICI:
http://bazalshop.pcloop.ro/index.php?main_page=product_info&cPath=5_6&products_id=138


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Oct 10, 2010 5:33 am

multumim pentru informatii


Sus In jos
Vizitator
Vizitator
Anonymous


tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Oct 10, 2010 6:47 am

merci pupici


Sus In jos
Continut sponsorizat




tratamente contra caderii parului - Pagina 4 _
MesajSubiect: Re: tratamente contra caderii parului   tratamente contra caderii parului - Pagina 4 I_icon_minitime



Sus In jos
 

tratamente contra caderii parului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Regulament la postare

-Incercati pe cat posibil sa evitati certurile.
- Respectati-i pe ceilalti membri daca vreti sa fiti si voi respectati.
- Nu faceti reclama mascata. Primiti avertizare si apoi veti fi exclus.
-Vorbiti cu administratorul pentru reclama si schimb de bannere.
- Administratorul are dreptul sa excluda membri daca accestia incalca regulile.
- Fiti spontani in alegerea subiectelor. Nu se stie cand vei fi promovat!!
-Apreciem spontaneitatea. Fiti activi si legati prietenii.
-EVITATI DUBLU-POST-ITUL!!Atrage dupa sine avertizarea!
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Universul Copiilor :: Frumusete & Moda :: Ingrjirea parului-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente